Nebojte se prozradit nám své obavy


Konzultace s lékařem je v období těhotenství velice podstatnou a důležitou součástí. Genetika Olomouc toho však zajišťuje ještě mnohem více. Můžete nám svobodně sdělit vaše obavy, které vám jistě hned v zápětí vyvrátíme, protože se často jedná o dotazy ohledně vašeho budoucího miminka a jeho zdraví. Provádíme neinvazivní vyšetření a také ultrazvukový prenatální screening v prvním trimestru. Používáme 3D a 4D technologie. Ten již v začátcích napoví, jestli je všechno tak, jak má správně být. Tím vás jako budoucí maminku jistě uklidníme, ale můžete se nám svěřit i s čímkoliv jiným, co se pro vás zdá být podstatné, nebo i s čímkoliv nepodstatným. Nebojte se najít v sobě důvěru, kterou si ke svému lékaři můžete vytvořit.

Na co všechno se u nás můžete obrátit?

Ø  Podobné zařízení jako v Olomouci je také v Ostravě s kompletním vybavením.
Ø  Zaměřujeme se na prenatální diagnostiku, tedy na vyšetřování plodu v období těhotenství.
Ø  Úzce spolupracujeme s Fetal Medical Foundation v Londýně.
Ø  Provádíme ultrazvukové vyšetření, invazivní vyšetření, neinvazivní prenatální testování, genetické konzultace.
Ø  Samozřejmě používáme speciální 3D a 4D technologie.
Ø  Nezbytný je vždy vysoce přesný ultrazvukový screening v 1. Trimestru.
Ø  Také u nás můžete počítat s biochemickým vyšetřením. Provádí se z krevního vzorku matky a testují se genetická onemocnění.
Ø  Zaměřujeme se na vývojové vady plodu.
Ø  Provádíme invazivní vyšetření formou biopsie choriové tkáně nebo odběrem plodové vody. Díky tomu můžeme definitivně diagnostikovat chromozomální vady.

Ø  Pokaždé pacientku seznámíme se všemi výsledky vyšetření. Přistupujeme vždy s ochotou a můžete k nám mít důvěru. Další postup se proto může odvíjet na společném rozhodnutí lékaře a pacienta.

Nechte starosti v tomto období na nás a přijďte se podívat na naše pracoviště. Pokud nebudete mít jistotu, tak vás velice rádi se vším obeznámíme. Poradíme, vysvětlíme, ukážeme, ochotně a vstřícně jednáme s každou pacientkou.