Skvělé řešení do všech prostor

Máte malou firmu, ve které máte ovšem pár zaměstnanců, kterým byste chtěli poskytnout skvělé podmínky práce? Nejde jen o to, kolik jim vyplácíte ve mzdě, ale potřebujete pro ně také kvalitní zázemí, aby se mohli v klidu převléknout a měli jistotu, že jsou jejich věci v bezpečí? Potom bychom vám chtěli nabídnout naše produkty, které jsou doslova skvělé. Uvidíte, že i taková plechová šatní skříň umí udělat pořádnou proměnu a vy si pak můžete užívat skvělou atmosféru, popřípadě vaši zaměstnanci.

barevné polepy

Je důležité udělat pohodlné zázemí, a když už bude takové vybavení, pak by to chtělo možná i nějaké doplňky, a to všechno najdete u nás. Máme i takové kousky, kde je velká skříňka a k ní rovnou připevněná lavička, takže si člověk má kam odložit tašku či batoh, a kam se pohodlně usadit při obouvání bot. Praktické, ale kvalitní zboží, to je přesně to, co od nás můžete očekávat.

Skříňky se hodí vždy a všude

Naše stránky jsou skvěle vytvořené, takže stačí vyfiltrovat přesně to, co potřebujete. Zadejte požadované parametry ihned na začátku stránky, a posléze můžete vybírat jen podle ceny, typu materiálu nebo třeba podle barvy.

Máme mnoho barevných provedení, ale v druhé řadě jsme schopni také nakombinovat různé materiály, ať už chcete kov, dřevo nebo třeba plast, jsme schopni dodat vše podle domluvy. Naše produkty jsou cenově dostupné pro každého, takže neváhejte dlouhou dobu a vybírejte podle svých možností.

košile ve skříni

Nakonec nebude vůbec záležet na tom, jestli chcete tento nábytek umístit ve firmě, hale, ve sportovním zařízení nebo třeba ve škole. Jsou tu různé možnosti, samotná skříňka je vysoká metr a půl, ale pak se liší při výběru s lavičkou, a to co do barevné kombinace, tak do typu zámku. Nahoře je umístěná police, pod ní tyč s ramínky a háčky, a také je zde prostor na jmenovku.