Aréna a laserová pistole je pro zábavu to pravé

Ten, kdo odhalil kouzlo hry s laserovou pistolí, už má nepochybně o zábavu na celý život postaráno. Je to totiž hra, při které se nikdy nebudete nudit a taktéž ani nikdo, koho vezmete na laser games Praha s sebou. Jestli tedy nevíte, jak naložit s vaším volným časem a sedět doma na gauči vás už nebaví, arény v Lazerfun budou pro vás tím pravým zážitkem a zpestřením vašeho volna.

billboard-right(1)

Jednoduchá hra, ve které jde o zážitek

Výhodou laser game je to, že na ni nemusíte mít žádné vybavení nebo oplývat zvláštními znalostmi. Před začátkem hry dostanete vestu, která má za úkol zachytávat paprsky laseru, které na vás budou mířit od vašich soupeřů. Pistole, kterou budete držet v rukách je jednoduchá na ovládání a zásahy, které z ní vyzařují – vám ani ostatním kolem vás nezpůsobí žádnou bolest.

Uspořádejte tedy akci, která bude úspěšná i díky tomu, že při ní nebudete jen tak sedět na místě. Počítejte totiž s tím, že se i pořádně zapotíte, protože pohyb a adrenalin, který ze sebe vydáte se projeví i na vašem tričku. Je tedy dobré vzít si náhradní a po ukončení hry se osvěžit a takzvaně zchladit v našem občerstvovacím baru, který nabízí velkou škálu nápojů a drobných pochutin.

labyrint (33)

Arény a hry, se kterými se setkáte

V Lazerfun je pro vás připravena nabídka celkem 11 typů her, které jsou úmyslně rozděleny do kategorie začátečníků, pokročilých a profíků. Účelem toho, abyste začali od těch nejlehčích je to, abyste si hru užili a postup se zdokonalili v hraní, které se možná stane i vaším koníčkem.

  • V aréně Labyrint na vás čeká několik chodeb, ale i úkrytů, které budou v doprovodu neonového osvětlení poněkud matoucí, ale i díky tomu bude pro vás hra dobrodružstvím.

  • Aztécká aréna je o něco menší, ale na rozdíl od Labyrintu vás vtáhne i do venkovního prostředí. Vyzkoušejte si klidně obě a neváhejte vystřídat nejen tým hráčů, ale i hry, kterých je dostatek na to, abyste se mohli vrátit a odnést si další neopakovatelné zážitky.