Ideální cesta z finančních obtíží

Dnešní doba je docela složitá a dostat se do finančních problémů je tedy docela jednoduché. Stačí k tomu jen málo. Například nezaplatit včas nějakému důležitému úřadu a problém je tu.
· Tím problémem je záznam v některém z registrů dlužníků, který brání bance, aby vám poskytla finanční pomoc.
· Další potíží může také být nízké daňové přiznání.
slovo finance
Klienti, kteří o těchto překážkách vědí, banku rovnou vynechají a navštíví některého nebankovního poskytovatele. Nemusí za ním ale pospíchat někam na pobočku. Stačí zapnout internet, vyplnit on-line formulář a odeslat spolu s fotografiemi nemovitosti, kterou dá jako zástavu. Poskytovatel https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/nebankovni_hypoteky/zjistí výši vašeho příjmu a momentální finanční zátěže v podobě půjček a exekucí. Ne snad proto, aby mohl couvnout, ale naopak, aby vám mohl pomoci. Například drahé půjčky se dají konsolidovat nebo refinancovat do jedné nízké splátky.
muž s aktovkou

Nevadí ani vážnější záznamy v registrech

Dříve mohl klient získat i sto procent z odhadní ceny své nemovitosti. To už dnes není možné, maximální výše hypotéky je devadesát procent. Díky nebankovní hypotéce můžete vyřešit svou problematickou situaci, kterou s sebou přinášejí záznamy v registrech. Ty trvají většinou čtyři roky a pak je vaše konto opět čisté. Po výmazu si můžete hypotéku refinancovat v bance.
· Získané prostředky od nebankovního poskytovatele můžete ale využít prakticky na všechno.
· Jedná se totiž o hypotéku bezúčelovou.
Pro klienty, kteří mají i vážnější záznam v registrech, je připravena úroková sazba od sedmi procent. Jestliže se jedná o drobný záznam, pak můžete počítat se čtyřprocentním úrokem. Problém s registry se ale dá vyřešit docela jednoduše tím, že vám vypomůže spolužadatel bez výrazných záznamů. Tím může být v podstatě kdokoliv. Někdo z rodiny nebo třeba kolega z práce.