Kde se nachází ve vaší blízkosti veřejné toalety, můžete monitorovat i on-line v chytrém telefonu

Mnozí z vás se jistě setkali s tím, že museli řešit někde v cizím městě, anebo dokonce ve svém rodném městě, situaci, kdy bylo nutno navštívit toalety. Fyziologické potřeby našeho těla zkrátka nejde oblafnout a musíme jim vyhovět. Zastihne-li vás někde na ulici nutkání usednout na keramickou mísu, nebo předstoupit před pisoár, musíte ovšem vědět, kam se vydat. Tato scéna ve vás může vyvolat pochopitelně úsměv, sotva si něco takového představíte, ale být v kůži někoho, kdo se s tímto problémem potýká, je docela jiná písnička.
toaletní papír

WC zdarma jsou často ukryta v místech, kde o nich ani nevíte

Chcete-li předejít potížím s hledáním veřejných záchodků, abyste nemuseli kvůli tomu třeba vstupovat do restaurace, i když nemáte zrovna zájem o občerstvení nebo oběd, můžete využít služeb aplikace pro OS Android s názvem Flush.
Jedná se o vskutku jednoduchý prográmek, dalo by se říci přímo primitivní, přesto se jeví jako výtečný pomocník. Na území České republiky využijete službu s pomocí mobilních dat nebo zdarma Wi-Fi, pokud se někde bude nacházet, v zahraničí to bude trochu obtížnější, přesto je připojení k Internetu jediná podmínka, aby program vyhodnotil požadovaná data.
veřejné WC
Značnou výhodou je také zobrazování veřejných toalet, která jsou k dispozici zdarma. Filtrovat také můžete ta místa, co jsou momentálně mimo provoz. Program však zatím nevyhodnocuje kvalitu a čistotu sociálních zařízení a rovněž ochotu obsluhy poskytnout vám toaletní papír, pokud možno s úsměvem. Referencemi o čistotě veřejných záchodků ze strany uživatelů aplikace se však můžeme dočkat v budoucnu, podobně jako to umožňuje třeba program pro vyhledávání nejbližších vhodných míst ke koupání.
ukazovák na displeji
Program Flush je ke stažení zdarma v rozhraní Google Play a využilo jej přes milion zájemců. Byl hodnocen poměrně vysokou známkou, která se blíží hodnotě 5 maximálních bodů. Program bohužel pracuje pouze v angličtině, a zda je v plánu česká verze, zatím není jisté.