Když se Vám zhroutí svět

A taková to byla láska! Do vztahu jste dávala všechno. A nejvíc sebe sama! A teď? Najednou máte černé myšlenky. Nemáte, kde bydlet. Cítíte se odkopnuta. Vaše víra v lásku je tatam, jako mávnutí proutkem! Co na to řeknou lidé? Kam se odstěhujete?

čekání

Zajistěte si trvalý pobyt!

Je to vážně těžké! Zvednout se ode dna a jít vzhůru. To se to lehce říká! Ale ono to jinak nejde! Vy se musíte zvednout a jít. Jinak Vaše víra v život zahyne. Nenechte ji zahynout. Byla byste sama proti sobě. Vždyť jste mladá. Tolik krásných okamžiků Vás ještě čeká!

Jděte po praktických věcech. To Vás dostane na nohy.

Nemáte adresu trvalého pobytu ?

Tak si ji zajistěte!

Jak?

Jednoduše!

Seberte se a začněte znovu.

Nelitujte situace, do které jste se právě dostala. Víte, ono to má nějaký smysl, který uvidíte, třeba až o pár let později. Třeba jste žila v klamu, který jste neviděla. Třeba jste byla příliš oddaná a nežila jste život svůj, ale Jeho. Jednou pochopíte, že se Vám nemohlo stát nic lepšího, než se dotknout dna. Z takové zkušenosti můžete čerpat pro další nepříjemné životní situace, které Vás mohou opět překvapit.

Ale nyní je nyní, a Vy se musíte zaobírat světskými starostmi. Získání trvalého pobytu k nim patří. Přece nechcete mít adresu totožnou s adresou bezdomovců. Přece byste nechtěla, aby na Vás v práci hleděli, jako na chudinku, která nemá, kde bydlet. Být v pozici chudinky není Vaší parketou! Ani se do této pozice nikdy nestavte. Zůstalo by Vám to, i kdybyste se zvedla ze země, obrazně řečeno, silou vůle a své osobnosti desetkrát do roka! A o to Vy nestojíte!

dům

Mějte v průkazu obyčejnou adresu, která nikomu ani nenaznačí, že byste snad s trvalým pobytem měla nějaký problém. Víte, kolik možností s výběrem vyhovující adresy máte? Zjistěte si to. A začněte žít svůj vlastní život se zkušeností, kterou Vám nikdo nezávidí, ale která je nesmírně cenná!