Led žárovky patice GU10 reflektorové PAR16

Možná si řeknete, žárovka jako žárovka, ovšem není to pravda. Každá žárovka může být trochu jiná a může se v mnohých ohledech odlišovat od svých kolegyň. V této sekci najdete reflektorové bodové LED zdroje, které se vyznačují opravdu dlouhou životností. Svítit vám mohou až několik tisíc hodin. Zároveň mají nízkou spotřebu elektrické energie. Proč tomu tak je? Díky moderní technologii LED. Právě ta umožnila, že svítivost světla zůstala zachována, avšak často při menším příkonu a dlouhé životnosti jsou tyto produkty číslem jedna v dnešní oblíbenosti. Na trhu můžete najít spoustu zajímavých druhů. Tyto produkty jsou také skvělou náhradou halogenových zdrojů s paticí GU10. Řešením jsou právě žárovky s paticí GU10.
mrak a žárovka.jpg
a) Mají nízkou spotřebu elektrické energie – faktor, který plní naše sny
– Nízká spotřeba je něco, na co slyší naprosto každý z nás. Není proto divu, že každý bude volit úspornější a modernější svítidlo, které má ještě k tomu navíc dlouhou životnost, než aby volil starší a v podstatě již nefungující osvětlení.
b) Na trhu je široké množství různých typů svítidel – možnost výběru
– Velkou výhodou je i možnost výběru z širokého sortimentu. V čem se produkty liší? Především formou zapojení, tedy takzvanými paticemi. U těchto produktů se dokonce můžeme setkat s netradiční formou, ovšem hojně využívanou, jakou jsou LED žárovky s paticemi GU10.
tužka a žárovka na papíře.jpg

Moderní technologie pro všechny domácnosti

Největšími výhodami stále zůstává samozřejmě úspora finančních náklad a především dlouhá životnost. Právě tyto vlastnosti si na této moderní technologii ceníme nejvíce. Možná se vám bude zdát, že produkty mají malý výkon. Ovšem skvěle dokážou nahradit klasické osvětlení především tam, kde je zapotřebí vhodného osvětlení, jakou jsou chodby hotelu, schodiště v barech a na podobných místech. Dají se použít také jako náhrada halogenových zdrojů. Jistě brzy oceníte i další nesporné výhody těchto produktů.