Lídr v eleganci – Calvin Klein

Už dávno neplatí, že muži se nezajímají o módu. V dnešní době je tomu právě naopak a většina mladíků ve vašem okolí se snaží vypadat trendy a stylově. Dokonce i starší generace se dostávají čím dál více do popředí. Právě proto na tuto situaci zareagovala řada značek, které přichází nad trh se zajímavými inovacemi a módními trendy.

mužské prádlo

Kolébkou této značky je New York, město nepřeberných možností a stylů nejen na poli módního průmyslu. Založil ji americký návrhář s maďarskými kořeny, který na trh vtrhl se svou provokativností, minimalismem a barevnou různorodostí.

Sonda do historie
Rok 1968 byl právě pro tuto značku přelomovým. Její začátky odstartoval obchod s kabáty, které ukázal první kolekci pro ženy i muže. O rok později se netradiční návrhy dostaly na obálku prestižního časopisu Vogue a následně rozšířili zejména dámskou sekci o sportovní módu, klasická saka nebo spodní prádlo.
Calvin Klein dlouho nečekal ani na řadu ocenění a jeho obrat se brzy šplhal do výše desítek milionů dolarů. Koncem sedmdesátých let se do zorného pole protlačila především pánská móda. Mít trenky calvin klein patřilo k určitému společenskému statusu.

Co je na něm tak zvláštního
Největší předností této značky je „unisex oblečení“, které mohou nosit muži i ženy bez rozdílu. Dokonce tu najdeme i řadu parfémů a kolínských v dámské i pánské variantě, které učarovaly nejen hvězdám stříbrného plátna.
S touto značkou je spojena také řada osobností, které ji propagují, ale zejména nosí i ve svém volném čase. Patří sem například Kate Moss, Mark Wahlberg, David Backham nebo Scarlett Johansson.

trenýrky

Samozřejmě se musíte připravit také na to, že kvalitě a jménu bude odpovídat také cena. Rozhodně si dávejte pozor především na nákupy po internetu, bohužel se u řady značek setkáte s celkem povedenými falzifikáty, které je umí napodobit do nejmenších detailů. Raději navštivte kamennou prodejnu, která vám nabídne pravé kousky jemného prádla pro vás i vašeho miláčka. Konečně budete mít takový klenot i ve vaší skříni.