Mobilní dům pro celoroční užívání

Mobilní domy jsou poměrně novinkou v oblasti bydlení. Donedávna jsme o nich slýchávali jenom ze zahraničí a bylo pro nás přirozenější bydlení v bytě nebo zděném domově. Ovšem v dnešní době si získávají čím dál tím větší oblibu. Svou pozici na slunci si vydobyly hned několika klady. Mnoho z nás nemá čas řešit stavění novostavby. Další nemají potřebné finance, aby řešili jiný způsob bydlení. Pokud chcete vlastní bydlení, mít vlastní dům, soukromý pozemek a nechcete řešit potřebné náležitosti se stavbou, pak se mobilní domy rozhodně i v tomto případě vyplatí. Obzvláště ty, které můžete využívat celoročně. V naší nabídce najdete právě takovéto domy, které jsou vhodné k celoročnímu užívání.

plechová střecha

Které typy to jsou:

Pro celoroční používání, neboli pro bydlení takzvaně natrvalo, se hodí tyto typy domů:

1. Lavaro
2. Relax
3. Design
4. Steel
5. Tube

Trvalé i rekreační bydlení

Každý dům z naší nabídky může být použitý k celoročnímu užívání. Samozřejmě, že tyto domky lze také zkonstruovat tak, abyste v nich mohli bydlet například pouze rekreačně. V tom případě se nemusí https://www.novinky.cz/domaci/439413-prodavejme-zbrane-kamkoliv-kam-zamiri-nas-trapit-nemusi-tvrdi-zeman.html volit tak silné zateplení a další podobné faktory, které jsou předurčené pro celoroční užívání. Domy můžete také nechat zkolaudovat a to buďto hned, jakmile si je pořídíte, nebo klidně po nějaké delší době, protože jsou vždy postaveny podle stavebního zákona a proto splňují podmínky pro kolaudaci. Díky tomu získáte číslo popisné a můžete v takovémto domečku bydlet natrvalo jako v každém jiném obydlí. Celoroční mobilní dům je proto vhodnou volbou jak pro začínající páry, tak také v něm najdou své výhody i manželé nebo starší páry.

tři bratři

Mobilní domy jsou krásné a nové. Využít můžete také našeho konfigurátoru, který vám pomůže udělat si představu, jak to ve vašem novém domově může vypadat. Samozřejmě zprostředkováváme také mnoho dalších služeb. K některým obydlím následně stavíme přístřešky. Můžeme poskytnout také servis, jakékoliv opravy domu a zajistíme i převoz v případě, že se budete potřebovat přestěhovat. Naše služby zahrnují také ustavení a profesionální přepravu obydlí. Vybírat si můžete vždy z použitých nebo úplně nových obydlí.