Poslouchejte oblíbenou hudbu vždy a všude!

Pro někoho je hudba něco, co potřebuje mít stále. Není pro každého poslouchat vybranou hudbu z rádia. Často se můžete přistihnout, že vás už obtěžuje, jak na jednom rádiu hraje celý den pět až šest písniček stále dokola. Když například trávíte dlouhé a dlouhé hodiny v autě, určitě i vás takový kolovrátek brzy začne nudit. Není však nic jednoduššího, než využít moderní vymoženosti dnešní doby a poslouchat hudbu online, a to ke všemu takovou, která se vám líbí.
logo spotify
Určitě si můžete vybírat mezi spoustou variant, jak oblíbenou hudbu poslouchat, ale za nás aktuálně vede Spotify. Nejen, že si můžete nainstalovat aplikaci do mobilu, ale můžete také mít tuto aplikaci ve svém notebooku. Pokud nechcete do této zábavy investovat, určitě můžete tuto službu s jistými omezeními využívat i bezplatně.
Pokud jste ovšem nadšenci do objevování a poslechu hudby, určitě se vám bude líbit placená prémiová verze. Při té si totiž nejen můžete poslouchat, co chcete, ale také si můžete vytvořit seznamy skladeb, které můžete poslouchat online. Proti různým jiným podobným službám však má tato aplikace několik výhod.
•        Příjemné a jednoduché uživatelské prostředí
I když milujete Apple a nedáte dopustit na jeho vymoženosti jako je třeba iTunes, zkuste si Spotify. Jeho používání je snadné, intuitivní a velmi pohodlné.
•        Hudba i off-line
Poslouchat hudbu off-line, to je jednou z výhod právě Spotify. I když například v iTunes můžete mít také staženou hudbu přímo do mobilu, tak nějak Spotify z uživatelského pohledu v této oblasti vede.
•        Vlastní seznamy skladem
Vytváření vlastních seznamů skladeb je samozřejmě možné i u jiných aplikací, třeba i té zmiňované od Apple. Nicméně Spotify zase v pohodlnosti vytváření seznamů a možnosti přehrávání a synchronizace počítačové aplikace s mobilní vede.
spotify hudební služby
•        Podle vašeho vkusu
Naprosto skvělou funkcí je, i když ji v jistém smyslu mají i jiné podobné služby, vytváření seznamů skladeb dle vašeho vkusu. Na základě toho, co posloucháte vám každý týden aplikace vygeneruje seznam nových skladeb, které by se vám mohli líbit. Až s aplikací budete kamarádi, schválně službu vyzkoušejte, protože nám se do vkusu trefí i tímto seznamem „na míru“.
Poslouchat hudbu online i off-line je prostě skvělé!