Takže celý rok v paneláku?

Nemusíte, to už by moc vašim vztahům v rodině nepomohlo. Ale řešením by bylo koupit si chatu v nějakém pěkném místě, samozřejmě, že se zahradou, oplocenou kvůli zvěři a navíc někde u lesa. Nebo vody, tady záleží na tom, co vás více baví, výpravy do lesa, spojené s houbařením, nebo u vody, koupat se a rybařit. Česká republika je označována jako chatařská a chalupářská velmoc.

mobilní dlouhý

Zájem o chaty a chalupy velmi rychle roste a to hlavně v poslední době. A touhu po trvalém obydlí v domě a po rekreační nemovitosti má stále více lidí, asi hodně rodin se takto rozhoduje a to právě díky koronavirové epidemii. Hodně rodin z malých i velkých měst v současné době hledá únikovou variantu, není se moc na místě divit, nechtějí se opět ocitnout v situaci, kdy celá rodina i se svými dětmi zůstaly nějakou dobu uzavřené v bytech. Takže z toho vyplývá, že je obrovský zájem po chalupách a chatách se zahradou, pokud možno větší a někde u vody nebo u lesa. To vše odráží dva faktory, jednak ceny, které od posledních let narůstají o stovky tisíc, ale jednak i nedostatek těchto nemovitostí na našem trhu. Takže co udělat pro případ, když zase bude vyhlášená karanténa?

mobilní domek starší

Asi jediným řešením je zde koupě mobilheimu, tedy mobilního domu, nebo také mobilní dřevostavba https://www.top-mobilnidomy.cz/

V tomto obydlí celé rodiny, které žijí v panelovém či jiném městském bytě mohou trávit nejen dovolenou, volné víkendy, ale i celé jaro, léto i zimu, nebo zůstat celý rok. Tyto domy jsou i celoročně obyvatelné a to díky kvalitní izolaci a dobrým topením. Toto obydlí můžete mít nové, nebo i použité, ale v obou případech jsou pokoje, kuchyně i koupelna kompletně zařízené vším potřebným. Postele, skříně, stůl, pohovka, vše včetně spotřebičů, jako je sporák, sklokeramická indukční deska, lednička, ale také myčka či digestoř.