Zásuvek není nikdy dost

Pokud se právě rozhodujete, co vlastně budete všechno chtít mít ve vašem novém domě nebo ve zrekonstruovaném bytě, vždycky mějte na paměti, že volná zásuvka, to je, jako když najdete poklad. Nemusíte vůbec nic řešit, je to naprosto super. Žádné prodlužovačky, žádné dráty všude možně. Jediné co je třeba, tak mít obrázek alespoň zhruba, kde co a jak bude a tam podle toho umístit zásuvky anebo dát do každého rohu jednu či dvě a máte to. A můžete je ještě pěkně upravit .

nepasující zástrčka.png

1) Bude se vám dýchat lépe

Spousta moderních a nových bytů už má docela pěkně vymyšlený jak design, tak „zázemí“, zásuvky, poličky, šetření místa apod. Starší domy, zvláště ty, které se stavěly za socialismu a jsou tak nějak „poskládány“ narychlo, aby se dělnická třída měla kam hnout, tak většinou zavánějí nedořešenými zákoutími, přílišnou komplikovaností a výsledek je něco mezi „Nějak jsme to udělali“ a „potom to někdy spravíme a dáme do pořádku“. Tedy ne zrovna vyhovující. Nedostatek žárovek naštve obzvláště, pokud se mladý pár nastěhuje do staršího bytu. To potřebujete jednu zásuvku na notebook, druhou na nabíječku mobilu. Některé místnosti ve starších obydlích zásuvky ani nemají! To je potom aspoň sranda, pokud se dotyční těšili na strávené noci u filmů. Nic nebude, pěkně skončíte povídáním si.

bílý prodlužovák.jpg

2) Zvýší se tak „univerzalita“ místnosti

Pokud budete chtít jednou za čas kompletně přestěhovat všechen nábytek na úplně jiné místo, nic vám v tom bránit nebude. Takhle jste vázání na zásuvky, zatímco pokud máte stejný počet na více stranách, můžete si stěhovat a kombinovat dle vaší libosti, aniž byste se museli ohlížet, jestli vám vyjde šňůra. Lehce se pak stěhuje, lehce se pak vyměňuje, lehce se pak přemýšlí, když víte, že vám to vždycky přinese nějaké ovoce. Koneckonců právě univerzálnost je tím nejlepším, k čemu můžete směřovat, neboť tak můžete naprosto změnit celý styl ale také účel místnosti, aniž byste museli zasahovat do zdí nebo něco probourávat či provrtávat.