JAK HO DOSTAT NA KOLENA?

Otázka, kterou řeší ženy každého věku a všech dob stále do kola.
Jak to tak zařídit, aby se do mě zamiloval? Má nějakou ženu? Co když ne? Co když mu zatím stačí jenom masáže a čeká na tu pravou?
Tohle není snadný cíl, ale určitě existují cesty, které vám pomohou, pokud je nějaká možnost toho, že o vás ví, a že by o vás mohl mít zájem. Zkuste vydržet a být jeho femme fatale.
Tak tedy, pojďme ho lapit dřív, než to udělá jiná! Nemusíte být samozřejmě žádná čarodějka, nemusíte vařit žádné drinky pro štěstí či lásku, protože existuje spousta řešení, respektive maličkostí, které stačí k tomu, aby v případě, že je nějaká možnost k navázání vztahu, ho srazí na kolena tak, že pro vás ztratí celou svoji hlavu.

láska

NEUHÁNĚJTE HO!

Takže to je nejzásadnější bod! Muži jsou od pradávna lovci, tedy na něj nesmíte tlačit! Nepište mu, co minutu, nevolejte mu několikrát za den a netlačte obecně na pilu! Někde by vám poradili i, že se máte připomenout, ale nechat ho vyvíjet další aktivitu. My radíme, NEPŘIPOMÍNEJTE SE! Buď má vztah nějaký potenciál a muž se ozve a nebo se na to prostě vykašlete! Buď není teď správná chvíle a nebo nikdy nebude. V každým případě si ušetříte spoustu proplakaných nocí, když se nebudete sama od sebe připomínat a aktivitu necháte na něm. V momentě, kdy si bude myslet, že vy lovíte jeho, je konec. Je potřeba, aby on lovil vás! Na to myslete vždycky!

držení za ruce

UKAŽTE SVŮJ ZÁJEM!

Jestliže se vám tedy nějaký líbí a vidíte v něm nějaký potenciál, určitě s ním trošku flirtujte. Dejte najevo, že o něj stojíte, a že vás zajímá. Pohledy, úsměvy, sexy oblečení. Pokud jste rozumná a použijete tyto věci přiměřeně, určitě nebude mít možnost odolat. Je potřeba vzbudit zájem a zase odejít, protože pak po vás bude toužit a bude mít potřebu vás lovit!

UKAŽTE SVŮJ OBDIV!

Ješita je ješita a ješitovi vždy dobře udělá, pokud polichotíte jeho egu. Každý muž je ješita. Jasný? Proto ho poslouchejte, přikyvujte, lichoťte.

děvče

SMĚJTE SE!

Ať tomu věříte nebo ne, muži mají rádi, když se ženy smějí a neberou život tak vážně! Pokud na prvním rande vytáhnete hrůzy z minulosti a vaše strachy z osamělé budoucnosti, věřte, že pravděpodobně žádné další rande nebude.
MUŽI JSOU LOVCI A POKUD VIDÍ KOŘIST, ULOVÍ SI JI SAMI!

BUĎTE LÁKAVOU KOŘISTÍ!