Nejnovější Buggati Cristiana Ronalda za téměř 3 miliony Euro

V případě že by někdo Cristiana Ronalda přezdívaného CR7 neznal, je to fotbalista hrající za Madridský klub Real se kterým vyhrál dvakrát po sobě ligu mistrů, několikrát domácí ligu, také pohár a Portugalský národní výběr dovedl k vítězství na fotbalovém evropském šampionátu.
cristiano ronaldo
Je považován za nejlepšího hráče všech dob, kdy mu na záda dýchá snad jen hráč katalánské Barcelony Lionel Messi, se kterým pravidelně každý rok soutěží o nejcennější individuální fotbalovou trofej – Balon d´or v českém překladu Zlatý míč.

Od jeho výkonů na hřišti, se také odvíjí jeho plat, který dle magazínu Forbes dosáhl za minulý rok 93 milionů dolarů, kdy 58 milionů eur získal je z klubových poviností a dalších 35 z reklam a bonusů různého charakteru.

Od jeho platu se odvíjí také jeho kolekce aut v madridské garáži. Jeho nejnovějším přírustkem je nejnovější Buggati pojmenováno Chiron. Nový Chiron se pyšní výkonem 1103 kW/1500 koní jež má na svědomí 8litrová W16 kde jsou čtyři turbodmychadla.

Rychlost nového Buggati mluví sama za sebe kdy dokáže akcelerovat z nuly na sto za dvě a půl sekundy, což je nový rekord. Na dvoustovce je za méně než šest a půl sekundy a na třístovku to vytáhne za necelých 13,6 sekundy. Na šílených čtyřista zrychlí z nuly za třicet za 32,6 sekundy.

Právě takový kousek vlastní Cristiano Ronaldo jako jeden z prvních na světě. Chiron mu byl doručen ve speciálních úpravách na žádost portugalského fotbalisty.

Auto obdržel ve dvoubarevném provedení, v hnědém koženém interiéru a vyšitým CR7 na opěrkách hlavy.

Novým kouskem se již Ronaldo stihl pochlubit na sociálních sítích, konkrétně na Instagramu.

Pokud vezmeme v potaz speciální úpravy a požadavky madridského kanonýra je vysoce pravděpodobné, že nový Buggati Chiron ho vyšel přibližně na 3 miliony Eur.
bugatti mříž
Nyní stačí jen doufat, že Cristiano bude jezdit opatrně a rychle ho uvidíme lítat pouze na španělských trávnicích.