Noste ochranu na každém vašem kroku

Ženy se řadí do skupiny, která je napadena více než mužská část obyvatel. Útočníci často využívají menší silu a malou obratnost žen ve svůj prospěch a je nutno říct, že i díky tomu, jsou pro nich snadným terčem. Každá z vás by se však měla pokusit ubránit vším, co má po ruce nebo něčím, co je dokonalou zbraní v případě, kdy je nejhůř.
pěst muže.jpg

Paralyzér na obranu vždy splní účel

Sebeobranných prostředků je dnes už od výmyslu světa. Je to dobře a současně i nutné, jelikož je čím dál více přepadení a násilí prováděných hlavně na ženské populaci. Dámský paralyzér je něco, co by si měla pořídit každá z vás. Znehybní útočníka, na několik minut ho odřízne od schopnosti vyvolat jakoukoliv snahu vás napadnout a je svým způsobem absolutně neškodný.Zabezpečíte si s ním ochranu jen na nezbytnou dobu, a to na to, abyste mohla mít prostor na únik.

Nenápadný a šikovný

Paralyzérů je více druhů. Používají ho policisti, ochranka, ale i obyčejní lidé, kteří se pohybují na nebezpečných místech – převážně v nočních hodinách. Abyste na sebe neupoutala hned pozornost, vybrat si můžete z několika designů. Jsou různých barev a na první pohled nenápadné, takže ho můžete držet v ruce do doby, než budete v bezpečí.
Proč nepodceňovat možnost mít ho ve své kabelce?
– žádný útok nemůžete předem očekávat a z toho důvodu je dobré – myslet dopředu
– po napadení už bude pozdě řešit, co vám může pomoci dostat se z nepříjemné situace
– je to účinná zbraň, která je legální a doporučována hlavně z hlediska toho, abyste se díky ní mohla chránit
– dodá vám větší sebevědomí a jistotu, že i v případě potíží, si budete umět snadno a rychle poradit
ruka u hlavy.jpg
Mějte na paměti, že bezpečí si nekoupíte, tedy v případě, že si nemůžete koupit osobní ochranku. Doba je ovšem nepředvídavá a ne vždy můžete od lidí očekávat jen to nejlepší. Právě proto je volba ochranného prostředku něco, co si zcela jistě zabezpečte, ať víte, že se vám nemůže nic stát.