Noste ochranu na každém vašem kroku

Ženy se řadí do skupiny, která je napadena více než mužská část obyvatel. Útočníci často využívají menší silu a malou obratnost žen ve svůj prospěch a je nutno říct, že i díky tomu, jsou pro nich snadným terčem. Každá z vás by se však měla pokusit ubránit vším, co má po ruce nebo něčím, co je dokonalou zbraní v případě, kdy je nejhůř.
pěst muže.jpg

Paralyzér na obranu vždy splní účel

Sebeobranných prostředků je dnes už od výmyslu světa. Je to dobře a současně i nutné, jelikož je čím dál více přepadení a násilí prováděných hlavně na ženské populaci. Dámský paralyzér https://www.braw.cz/damsky-paralyzer-na-ochranu-/je něco, co by si měla pořídit každá z vás. Znehybní útočníka, na několik minut ho odřízne od schopnosti vyvolat jakoukoliv snahu vás napadnout a je svým způsobem absolutně neškodný.Zabezpečíte si s ním ochranu jen na nezbytnou dobu, a to na to, abyste mohla mít prostor na únik.

Nenápadný a šikovný

Paralyzérů je více druhů. Používají ho policisti, ochranka, ale i obyčejní lidé, kteří se pohybují na nebezpečných místech – převážně v nočních hodinách. Abyste na sebe neupoutala hned pozornost, vybrat si můžete z několika designů. Jsou různých barev a na první pohled nenápadné, takže ho můžete držet v ruce do doby, než budete v bezpečí.
Proč nepodceňovat možnost mít ho ve své kabelce?
–       žádný útok nemůžete předem očekávat a z toho důvodu je dobré – myslet dopředu
–       po napadení už bude pozdě řešit, co vám může pomoci dostat se z nepříjemné situace
–       je to účinná zbraň, která je legální a doporučována hlavně z hlediska toho, abyste se díky ní mohla chránit
–       dodá vám větší sebevědomí a jistotu, že i v případě potíží, si budete umět snadno a rychle poradit
ruka u hlavy.jpg
Mějte na paměti, že bezpečí si nekoupíte, tedy v případě, že si nemůžete koupit osobní ochranku. Doba je ovšem nepředvídavá a ne vždy můžete od lidí očekávat jen to nejlepší. Právě proto je volba ochranného prostředku něco, co si zcela jistě zabezpečte, ať víte, že se vám nemůže nic stát.

Noste ochranu na každém vašem kroku
3.7 (73.33%)3