Špatná finanční situace, jak ji zlepšit?

novostavba, bez oken, střecha

Novostavba, toužíte po ní, nebo jenom přemýšlíte, jak byste sehnali peníze a ještě jste se vlastně kvůli těmto problémům k ničemu jinému nedopracovali?

Je libo vlastní bydlení? Chystáte se stavět nebo si chcete nechat dům postavit takzvaně na klíč? Už máte dostatek financí v prasátku? Tedy ve vaší pokladničce? Řešit finance není jednoduché a už vůbec ne v těchto případech. Banky mají čím dál tím vyšší nároky a poslední dobou se stává, že se uzákoňují zákony a pravidla, která spíše mají lidi ještě více stresovat, co se půjček a hypoték týče. Mnohdy musíte mít našetřeno spoustu svých vlastních peněz, abyste nějaké peníze vůbec dostali. Někteří lidé se tak pomalu ale jistě dostávají do krizových situací a těchto lidí bude jistě přibývat, není se co divit, když si kladou takové podmínky a pomalu žádné peníze si půjčit v obyčejné bankovní instituci půjčit nemůžete. Banky mají různé podmínky, hledají si vás v registrech a také si vás proklepávají ze všech různých stran. Pokud máte nějaký, byť sebemenší škraloup, tak se můžete s penězi rozloučit nadobro.
To ovšem neplaví v našem případě!

prasátko, kytičky

Finanční produkty, které si může zařídit každý!

Stačí vlastnit nějakou nemovitost a můžete dostat finanční produkt bez omezení. Nebankovní hypotéka, také označována jako americká, je skvělou možností pro ty lidi, kteří mají nějaký menší problém v registrech nebo nedostanou z jiných důvodů finanční prostředky z banky. Ovšem je to také vhodné pro kohokoliv jiného, kdo potřebuje náhle peníze na cokoliv!

1. Nenahlíží se do registrů
2. Nedokazujete žádné příjmy
3. Splácí se až 30 let
4. Nízké úrokové sazby, podobné jako v bance
5. Peníze vyplaceny do 24 hodin
6. Můžete je použít jakýmkoliv způsobem
7. Splatit exekuce, konsolidace půjček nebo si cokoliv pořídit

Můžete začít stavět nebo odjet na dovolenou

domeček, eura, klíč