TOP 4 důvody pro nákupy v second handech

Chození po obchodech je pro vás dokonalý relax a dokážete v obchodním centru strávit celý víkend a cítit se nabitá energií jako po kurzu jógy? Toto nadšení pro nakupování s vámi sdílí spousta žen po celém světě. A velká většina z nich už propadla kouzlu sekáčů, kde dokáží za poloviční cenu nakoupit stejně uspokojivě jako v klasickém obchodě. Pojďte se podívat na TOP 4 důvody, proč se k nim přidat.
výběr oblečení
1) Cena
Ať už se jedná o oblečení onošené, téměř nové jenom s odstřiženou cenovkou, nebo dokonce úplně nové, v second handech bývají ceny zpravidla o pár kategorií níže, než je tomu v klasickém obchodě. Kvalita zboží tomu leckdy nemusí odpovídat a vy si můžete vybrat úplně nezničené kousky! A pokud byste náhodou narazila na nějakou hrůzu, nevěště hlavu, second handy doplňují zboží několikrát do týdne, takže příště už to bude určitě lepší. Ve výprodejové dny, kdy všechno stojí pár korun, si ovšem přivstaňte!

2) Výběr
Koše plné prádla, ve kterých se můžete neomezeně hrabat, nabízí neomezené možnosti schovávaček, ve kterých se budou skrývat úžasné doplňky nebo oblečení, ke kterému se ostatní neprohrabali. Navíc si zde také snadno zahrabete kousek, pro který se stavíte později. Výběr v regálech i v hrabárnách je opravdu široký, dělený podle barev nebo velikostí a leckdy i přehlednější než v normálním obchodě.

3) Retro
Do sekáčů prodávají své staré oblečení všechny rodiny, které z důvodu stěhování už nemohou mít plné skříně starých hadrů, ale je jim líto je dát do charity. Pokud tedy tíhnete k retru a máte cit pro kousky s historií, ze kterých čiší příběh, můžete se v sekáči těšit na opravdové nákupní radovánky!
žena v obchoďáku
4) Originalita
S mnoha second handy spolupracují DIY návrháři a kreativci, kteří doplňky různě vylepšují, vlastnoručně přešívají, nažehlují nové motivy a podobně. Pokud si obejdete sekáče, které s takovými umělci spolupracují, vypátráte kousky, ve kterých zaručeně nikoho na ulici nepotkáte, a ještě vás může těšit vědomí, že nosíte jediný existující originál.