Zázračná tobolka

Cest, jak řešit nadváhu nebo prostě jen nespokojenost se svým tělem je mnoho. K vysněné postavě můžou vést strmější, ale i pomalejší cesty. Každý z nás by si měl nejprve uvědomit, že lidské tělo je složitý komplex procesů a úkonů, kde každá drobná změna je drasticky znát.

Proto nemůžeme čekat vynikající výsledky okamžitě. Ti z nás, kteří však nechtějí čekat až za rok zhubnou po náročném dennodenním odepírání pět kilo se můžou obrátit na drastičtější varianty.
sklenička a tablety

Můžeme volit mezi nejrůznějšími přístroji, které nám vlní problematickými partiemi a měly by tedy redukovat naši nadváhu. Dnes se ale seznámíme spíše s chemickou cestou řešení nadváhy. Existuje spoustu prášků, které by nám měly pomoct odbourávat chuť k jídlu. Mezi takové patří také lék Adipex. Jedná se o lék, který patří do řady Anoretik, která potlačují chuť k jídlu. Nemůžeme však čekat zázraky, stejně jako u všech ostatních věcí i zde nás čeká dlouhá cesta dřiny a odříkání.

Prášek nám blokuje chuť na rozmezí asi osmi hodin, čímž pomáhá zejména lidem, kteří se umí hůř ovládat. Jako všechno má ale i tento prášek svá negativa. Sice nám snižuje chuť k jídlu, ale také silně zatěžuje ledviny a dává zabrat také žaludku. Tudíž se nemůže jednat o žádné dlouhodobé řešení.
modrý metr

Pokud to s hubnutím myslíme skutečně vážně měli bychom se poohlédnout po zdravějším řešením. Tím nejpřirozenějším a nejzdravějším je samozřejmě pohyb. Dává nám nejen pocit dobře odvedené práce, ale také vyplavuje do našeho těla mnoho endorfinů.

S pohybem však nemůžeme čekat úbytek na váze. To nám ale vůbec nemusí vadit, jelikož nám přibývá svalová hmota je nárůst váhy namístě. Je zapotřebí se zaměřit na problémové partie a ty cíleně posilovat.

Pro pouhé hubnutí můžeme využít trendu aerobních sportů. Jde o takový pohyb, který je v nižší intenzitě, ale po delší dobu. Jde tedy hlavně o:

·         Běh

·         Cyklistiku

·         Plavání

·         Turistiku