Pro krásnou postavu nemusíte z obýváku!

Není jednoduché začít s tím cvičit. Je velice jednoduché o tom jenom mluvit, ale upřímně. Nepotřebujete shodit pár kilo a zpevnit si postavu předtím, než začne léto a vy budete muset vytáhnout oblečení, které více odhaluje vaše tělo? Jestli ano a připadá vám, že byste měli začít něco dělat, tak je právě teď ten správný čas.
jóga asana
Jestliže víte, že byste měli se sebou něco dělat, tak je správný první krok najít si motivaci. Ta může být v podobě vašich starých fotek, kde jste měli o pár kilo méně. Pokud takové fotografie nemáte, tak se podívejte na YouTube na nějaké motivační video. Zde se jich nachází několik. Dalším motivátorem může být to, že si vyhledáte nějaké fitness fotky a váš cíl bude právě ta postava, která je na fotografii. Není důležité mít na konci vaší cesty stejné tělo jako je na fotce, ale důležité je to, abyste se alespoň této postavě přiblížily.
Nechce se vám do fitka? Nemáte parťačku/parťáka na cvičení a nemáte rádi venkovní sporty a celkově pohyb venku? To nevadí! Můžete začít v pohodlí domova. Bude vám stačit jako pomůcka ke cvičení a na posilování dvě pet lahve, naplněné vodou. Ty zastanou činky. Pokud nemáte nikde koberec v domě a nechcete posilovat na studené zemi, tak si pořiďte podložku na cvičení.
růžová podložka
Můžete ji sehnat v obchodě se sportovním vybavením a nestojí moc peněz. Takže neutratíte velkou finanční částku.
Než se do toho pustíte, tak se vyfoťte v zrcadle. Udělejte si fotku zepředu, z boku a vaší zadní stranu těla. Potom alespoň budete mít něco k porovnání za pár měsíců. Změřte se krejčovským metrem. Změřte si ty nejdůležitější partie. Což jsou stehna, boky, pas, břicho, přes zadek a pokud máte větší ruce, tak i ruce. Údaje si zapište do nějakého deníčku, kam si budete každý měsíc psát míry a alespoň uvidíte změny.
Cvičit můžete podle videí či fotek, které najdete na internetu. Věřte nám, na internetu je toho opravdu spoustu, takže nebudete dlouho hledat.