Zlobí vás erekce?


Každý vztah má dvě roviny. Duševní a tu fyzickou. V naprosté většině případů jde o složky vzájemně propojené, protože je takřka nemožné, aby jedno fungovalo bez druhého. Sex ale není totéž co partnerské intimita, to je ještě něco jiného. Každopádně hlavně ženy jsou nastaveny od přírody tak, že musí fungovat vztah, aby chtěly sex. A toho lze dosáhnout jedině vzájemnou úctou, respektem, tolerancí a hlavně podporou v jakékoliv situaci a komunikací. Není toho zrovna málo, ale pokud chcete aby vám vztah vydržel a fungoval minimálně stejně dlouho jako vašim prarodičům, je potřeba se hodně snažit.

viagra tablety

Pracovat je nutné i na sexu
Ač by si většina lidí na první pohled mohla říct že sex je přirozený a je snadné ho provozovat, zejména u dlouhodobých vztahů to tak není. Vzájemná přitažlivost se pomalu začíná snižovat, a pokud k tomu všemu přidáte ještě každodenní starosti v práci a péči o rodinu, na sex už nebudete mít takovou chuť jako na začátku vztahu, a tak se stane, že z frekvence několikrát denně budete rádi za jednou týdně. Je ale nutné si uvědomit že zejména muži mají při dlouhodobému nedostatku sexu tendence hledat si milenky. I proto je důležitá komunikace.

obřezaný banán

Ani po tělesné stránce ale nefunguje sex na počkání. Během života procházíme různými fázemi, a hlavně při dosažená středního věku mají nejen ženy ale i muži zdravotní problémy, které jim sex znemožňují. Například u žen je to během menopauzy ztráta libida a vaginální suchost. Muži se potýkají s problematickou erekcí. Erekce je k sexu nezbytným předpokladem, a většinou jde o krátkodobý problém způsobený třeba stresem. Pokud jde o problémy dlouhodobého charakteru, vždy je na místě návštěva lékaře.

Při občasných problémech není na škodu používat doplňky stravy, které plně dokáží nahradit třeba světoznámou Viagru. Je potřeba je užívat pravidelně a hlavně je nakupovat z oficiálních zdrojů.