Zkuste vaporesso luxe


Vaporesso luxe je jedna z našich nejprodávanějších a nejoblíbenějších elektronických cigaret. Je velice výkonná. Nabíjí se přes nabíječku a nabití vám vydrží na několik hodin dopředu. Tuto elektronickou cigaretu vaporesso luxe můžete darovat jako dárek tomu, o kom víte, že kouří elektronické cigarety anebo ji můžete darovat tomu, kdo ještě elektronickou cigaretu neměl a chtěl by ji zkusit. Do elektronických cigaret se pravidelně doplňují různé příchutě. Nejčastěji bývají ovocné (lesní ovoce, maliny, jahody), ale u nás se právě můžete setkat i s méně tradičními příchutěmi (vanilka, vanilka a broskev, kiwi, skořice, nově teď vánoční vůně).

S

Věříme, že u nás si to svoje vybere úplně každý. Za dobu své existence máme zákaznickou klientelu, o které jsme vždycky snili. Jsme nadšení z každého našeho úspěchu, a hlavně z každého nového zákazníka. Řídíme se heslem, že zákazník je náš pán a uděláme všechno proto, aby náš zákazník byl spokojený a bereme doslova za svoji povinnost, abychom nabízeli služby, které ostatním zákazníkům vyhovují. Můžeme se pochlubit neustále vzrůstající klientelou, kterou máme. A samozřejmě jsme na to velice hrdí. Vybudovali jsme si ji od začátku svou pílí a přístupem.

S

Dneska, ať už se zeptáte jakéhokoliv našeho zákazníka, může vám potvrdit, že s našimi službami je naprosto spokojen. Plno zákazníků nám vyjádřilo svou podporu i v dobách, kdy jsme měli malou krizi a toho si neskutečně vážíme. Za Vaši podporu jsme si pro vás připravili mnoho vánočních slev. Takže kromě toho, že koupíte originální dárek na Vánoce, od nás nyní dostanete i speciální vánoční slevu, a to už se vyplatí. Doufáme, že jsme vám alespoň takhle udělali radost a že se k nám jako zákazníci budete rádi vracet. Pokud byste si nevěděli s čímkoliv rady, kontaktujte nás na náš mail, rádi poradíme.