Jaké potraviny mohou posílit vaši erekci


Na otázku, jaké potraviny na erekci využít, abyste z nich měli skutečný užitek, je celkem snadná odpověď – ty nejpřirozenější, co nám příroda poskytuje. Pokud to trochu rozvedeme a upřesníme, může vám to být nápomocné, až se dostaví potíže se ztopořením penisu v reálné situaci.

hezká dívka

Celozrnné pečivo – začněme tím nejjednodušším, co lze praktikovat ihned. Vyměňte veškeré nezdravé bílé pečivo, obiloviny a další výrobky z nich za celozrnnou variantu. Dostatek vlákniny a živin se postará o optimalizaci vaší stravy zásadním způsobem.

Sladidla – totéž proveďte s bílým cukrem, ten nahraďte ječnou sladěnkou, melasou, hnědým třtinovým cukrem nebo ovocnými sirupy a kvalitním medem. Nepoužívejte žádná syntetická sladidla.

Probiotika a detox – pro zdravou prostatu a erekci pomáhají probiotika – bakterie, které v symbióze udržují v pořádku naše střeva. Najdete je například v bílém jogurtu (kvalitním), anebo v kysaném zelí. Vyzkoušejte také detoxikaci pomocí řasy Chlorelly a Spiruliny.

Veganská strava – lidé, kteří na ni přešli, vám ji mohou jen doporučit. Maso totiž v lidských střevech hnije (nejsme dravci, máme na rozdíl od nich dlouhá střeva), a tím se zbytečně zanášíte odpadem, nehledě na absenci vlákniny, která výrazně brzdí vyměšování. Problematické jsou i stresové hormony, uvolněné do masa po násilném zabití zvířete.

směs ořechů

Ořechy a zdravé tuky – že byste měli zvýšit příjem ovoce a zeleniny, je celkem jasné snad každému, ale mnohdy se zapomíná na další důležitou věc, a tou jsou zdravé tuky, potřebné pro vstřebávání vitamínů A, D, E a K. Tam patří všechny druhy ořechů (para ořechy jen v malém množství cca 3 ks denně kvůli vysokému obsahu selenu) a některá semínka. Velmi cenná jsou chia semínka kvůli vysokému obsahu Omega-3 mastných kyselin. Dopřejte si také panenské rostlinné oleje lisované za studena v BIO kvalitě a střídejte je mezi sebou.