Jablíčko či Android, to je oč tu běží!

Pokud jste se někdy nezúčastnili nebo alespoň nezaslechli hádku o to, který operační systém je lepší, nejspíš žijete někde hodně daleko od planety Země. No opravdu, tyto dohady bývají u některých jedinců na denním pořádku. Ve skutečnosti ale neexistuje správná odpověď. Jelikož jsme každý jiný, každý z nás si oblíbí něco jiného. Důležité je, že je to naprosto v pořádku a rozhodně se nemusíte za svůj názor stydět.
jablko za mobilem

Možná si říkáte, že ten nebo onen operační systém je pro Vás moc těžký a že by Vám trvalo dlouho si na něj zvyknout. Osobně si myslím, že tohoto se obávat nemusíte, jelikož člověk je schopen si zvyknout téměř na vše, a tak by zrovna toto neměl být takový problém. Pokud jste starší a nemáte s telefony takovou zkušenost, mladší generace Vám jistě rády se zaučováním pomohou. Jen se nebojte zeptat.

Operační systém, který užívá společnost Apple, je odlišný od běžného Androidu. Android využívá hned několik značek telefonů, jako jsou Samsung, Huawei, Lenovo či Honor. Právě to dělá iOS zcela unikátním systémem, od čehož se také následně odvíjí cena výrobků. Ano, iPhone bývá i o deset tisíc korun dražší než telefony používající Android.
blogger a mobilní telefon

Je důležité říct, že telefony od Applu jsou vysoce kvalitní a mají po celém světě mnoho spokojených zákazníků. Přinášejí s sebou jisté potíže například při stahování hudby, na které si ale jistě velmi rychle přivyknete.

V dnešní době jsou ale i telefony používající Android na velmi dobré úrovni. Spousta z nich se dokáže iPhonům vyrovnat. Pravdou ale je, že nemají tak dlouhou výdrž jako právě produkty od společnosti Apple. Právě v tomto jsou jedničky na trhu.

Velkou nevýhodou iPhonů bývá jejich vysoká cena. Pokud chcete koupit nový telefon, počítejte s tím, že si budete muset trochu připlatit. Dnes už je však možné pořídit starší iPhone, který se cenově vyrovná obyčejným telefonům. Takto vysokou však neplatíte jen tak pro nic za nic, za zaplacené peníze dostanete vysoký komfort a opravdu kvalitní komfort.